Hizmetlerimiz

Açık Alan İlaçlama

Açık alan ilaçlamasında başarılı bir şekilde mücadele etmenin en önemli kuralı mücadele programının planlanması ve bu planın merkezden hedefe doğru sistemli bir çalışmayla yürütülmesidir.

Haşere Kontrol

Haşere kontrol işlemi yapılan çalışmanın kalıcılığını kapsar. Kayseri haşere kontrol ve böcek ilaçlama ile ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Dezenfeksiyon

Sosyal tesislerin, hastanelerin, kliniklerin, gıda üretim tesislerinin, otellerin, okulların, toplu taşıma araçlarının, depolama tesislerinin ve satış yerlerinin dezenfekte edilme işlemidir.

Kapalı Alan İlaçlama

Biz tüm kapalı alanlarınızı davetsiz misafirlere karşı korumakta, haşere problemine en kısa sürede, bilimsel yöntemlerle ve çevreye duyarlı ürünler kullanarak son vermektedir.

Yabancı Ot İlaçlaması

Bu ilaçlamada kültür bitkilerinin içerisinde istenmeyen yabancı otlara karşı ilaçlama uygulanmaktadır. Bilindiği gibi bu otlar, zamanında ve gerekli önlemler alınmazsa ortamı istila etmekte ve büyük maddi zararlara yol açmaktadır.

Sürüngen İlaçlama

İnsanların ev ve iş hayatını sürdürdüğü yerlerde, özellikle havaların ısınması ile birlikte yılan, akrep, çıyan, kırkayak gibi sürüngen popülasyonunun artması; istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir.

Ev ve İş Yeri Böcek İlaçlama

Zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz ev ve işyerlerimize görülen zararlı canlılar hem maddi olarak hem de sağlık açısından hayatımızda ciddi sorunlar yaratabildiğinden, evde böcek ilaçlama yaptırmak son derece önemlidir.

Yürüyen Haşere İlaçlama

Haşere kontrolü, haşerelerin yuvalandığı alanlarda ve giriş noktalarında kokusuz ve lekesiz olarak gerçekleştirilir. Likit,toz ve jel formülasyonunda insektisitler kullanılmaktadır.

Kemirgen İlaçlama

Fare ilaçlama mutlaka profesyonel olarak yapılmalıdır. Fareler tüm kapalı alanlarda kendilerine yaşam alanı oluştutur.

Uçan Haşere İlaçlama

Karasinek, sivrisinek gibi yüksek üreme ve hareket potansiyeline sahip uçan haşereler; taşıdıkları zararlı madde ve mikroorganizmalar ile insan ve çevre sağlığını önemli ölçüde tehdit etmektedir.

En sık karşılaşılan sürüngen türlerinden akrep ile mücadele işlemi

Akrepler böcek yiyerek beslenirler. Yiyecek bulma ve korunma amacıyla açık noktalardan bina içlerine girerler. İç alana girdiklerinde elbise, ayakkabı, yatak gibi risk yaratan noktalarda dolaşırlar. Özellikle bina çevresi bahçe, çatı, bodrum ve depo gibi yerlerdeki yuvalanma ortamlarının iyi araştırılası gerekir. Mücadele bu ortamdaki satıhlara özel rezidüel etkili insektisitler uygulanarak yapılır. Bahar ve sonbahar ayları mücadeleye uygundur.