• %100 Garantili
  Böcek İlaçlama

  Böcek, sinek, fare, yılan,
  akrep İlaçlama hizmeti
 • Kemirgen
  İlaçlama

Hakkımızda

Kayseri
Böcek
İlaçlama

2017 Yılında kurulan Kayseri Çevre Sağlığı ve İlaçlama Hizmetleri, sektörde yıllarca edindiği tecrübeyi müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Gerekli tüm donanım ve eğitime sahip personeliyle, önceliği çevre sağlığı olarak benimseyen firmamız kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedir.

İlaçlama Koordinatörleri

Tüm ilaçlama sürecini planlayan işinde uzman ilaçlama koordinatörlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Ziraat Mühendisleri

Deneyimli ilaçlama eğitimi almış, işinin ehli ziraat mühendislerimiz ile hizmet veriyoruz.
KALİTELİ HİZMET VE GARANTİLİ ÇÖZÜMLER

İlaçlama Ekibimiz .

Böcek Yuvalarının Tespiti

01
Böcek ilaçlama böceklerin yuvalandığı alanlarda mücadele etmekle başlar, böcekler çoğunlukla tahta aralarını, dar ve sıkışık mekanları, duvar içlerini, gıdaların çoğunlukta bulunduğu yerleri tercih ederler.

Mücadele Planlaması

02
Haşere ilaçlama haşerelerin yuvalarının olduğu bölgelerde planlanır, kapalı alanlarda uygulanan haşere ilaçlama yöntemi genellikle lekesiz, kokusuz, insan sağlığına olumsuz etkisi olmayan ve çevreye duyarlı maddelerle yapılmaktadır.

İlaçlama & Kontrol Süreci

03
İlaçlama işlemi bittikten sonra periyodik kontrollerle haşerelerin yeniden belirip belirmediği kontrol edilebilir ve bu sayede yeni bir haşere veya böcek istilasının önüne geçilmiş olunur.
MÜCADELE PLANLAMASI

T.C. Sağlık bakanlığı & Dünya sağlık örgütü .

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ilaçlama işleminin tamamen çevreye duyarlı maddelerce yapılmasından yana, yani ilaçlama işlemi yapıldıktan sonra ortamda yaşayan evcil hayvanlara, insanlara veya bitkilere zarar gelmemelidir. Aynı şekilde T.C. Sağlık Bakanlığıda bu yönde yönetmeliğini hazırlamış durumdadır. Kayseri böcek ilaçlama kokusuz,lekesiz ve çevreye duyarlı pestisitler kullanarak ilaçlama yapmaktadır.

Ayrıca tüm servis elemanları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı kurumlardan biyosidal ürün uygulama belgesi almıştır.

KAYSERİ BÖCEK İLAÇLAMA

Yılların verdiği güven ve tecrübeyi Böcek İlaçlama alanında siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz .

Ev & İş Yeri İlaçlama

Bir evin veya işyerinin içine saklanan böceklerin tespiti oldukça zahmetli olsada profesyonel ekibimiz sayesinde onları buluyor, gerekli planlamaları yapıyor ve ilaçlayarak böcekleri yaşam alanlarınızdan uzaklaştırıyoruz.
 • Böcek Yuvalarının Tespiti
 • Mücadele Planlaması
 • İlaçlama & Kontrol Süreci
Garantili Hizmet
0%
Kesin Sonuç
0%
Profesyonel Ekip
0%
Uygun Fiyat
0%
KAYSERİ BÖCEK İLAÇLAMA

Başlıca Hizmetlerimiz .

Yürüyen Haşere İlaçlama

Yürüyen haşere ilaçlama haşerelerin yuvalarının olduğu bölgelerde planlanır, kapalı alanlarda uygulanan haşere ilaçlama yöntemi genellikle lekesiz, kokusuz, insan sağlığına olumsuz etkisi olmayan ve çevreye duyarlı maddelerle yapılmaktadır. Akrep, karınca, gümüşçün, örümcek, kıskaç böceği, tesbih böceği ve hamam böceği yürüyen haşere türlerine örnektir.

Uçan Haşere İlaçlama

Uçan haşereler çok hızlı üreyebilen ve hızlı hareket edebilen canlılardır. Uçan haşerelerin ilaçlama işlemi yapılırken üreme bölgelerinin tespiti ve ilaçlama planlamasının bu bölgelerde yoğunlaştırılması sorunu temelinden çözmektir. Karasinek, güve, sivrisinek, kelebek uçan haşere türlerine örnektir.

Kemirgen & Sürüngen İlaçlama

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı fare istasyonları ile fare ilaçlama işlemi en sağlıklı şekilde gerçekleştirilmektedir. İlaçlama işlemi genellikle fare istasyonlarıyla yapılmaktadır, çünkü fare istasyonları ile fareler öldükten sonra etrafa yayılabilecek bakteri ve mikropların önüne geçmiş olunur.
Müşteri Yorumları

Neden Biz ?

Yılların verdiği güven ve tecrübeyi Böcek İlaçlama alanında siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.
Uzman Kadro, Kurumsal Yapı, Yetki Belgesi ve Garantili Hizmet

Daha fazla bilgiyemi ihtiyacınız var ?

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.
KAYSERİ BÖCEK İLAÇLAMA

Blog & Haberler .

Haşere ve Böcek İlaçlamada Merak Edilenler

Hizmet Alanlarımız ve Uygulamalar

Kemirgen İlaçlama İşlemi

Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama ilk bahar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte yapılmaktadır. Havalar ısınmaya başladığı zaman böcek ve haşere sorunları da ortaya çıkmaktadır. Zararlı türde olan böceklerden kurtulmak  mümkündür. Çeşitli türlerde olan böceklerle mücadele ederken en iyi silah böcek ilaçlama olmaktadır. İç mekanda ve dış mekanda olması fark etmeksizin ilaçlama yapılabilmektedir. Bahçe ve evlerde olan böcekler sağlık açısından ve hijyen açısından büyük sorunlar teşkil etmektedir. Zararlı olan böcek çeşiti oldukça fazladır. Özellikle bahçelerde bitkilere zarar veren böcek türleri ile karşılaşmak mümkündür. kış aylarında çok nadir olarak görüse bile havaların ısınması sonucunda tüm böcekler ortaya çıkmaktadır.

Böcek ilaçlama konusunda dikkat edilmesi gereken birkaç önemli detay bulunmaktadır. Bu deyatlardan en önemli ikisi ise doğru böcek ilacı seçimi ve en doğru  zamanda ilaçlama yapmaktır. Bu iki noktaya önem verilmediği taktirde ilaçlama yapılsada başarı durumu söz konusu olmayabilir. Bunun yanı sıra profesyonel kişiler ve ekiplerle çalışmak gerekir. Çünkü böcek ilaçlama dikkat ve hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Bu sebeple alanında uzman kişilerle ilaçlama yapılması daha başarılı bir sonuç alınmasını sağlayacaktır.

Doğru Böcek İlacı Nasıl Seçilir?

Doğru böcek ilacı nasıl seçilir? Konusu böcek ilaçlama açısından çok önemlidir. Çünkü doğru yöntem kullanılarak doğru ilaç seçilmediği taktirde ilaçlama başarılı sonuç vermeyecektir. Böcek ilacını doğru seçmek için öncelike hangi türde böceğin ilaçlanması gerektiğinin tanımlanması gerekir. Böcekerin tespiti sonrasında gerekli adımlar atılmaktadır. Daha sonra böceklerin olduğu her yer tespit edilerek incelenmektedir. Sorunun iç mekanda mı yoksa dış mekanda mı olduğu ilaç seçimi için önemidir. Organik mi yoksa kimyasal içerikli mi ilaçlar kullanılması gerektiğinin kararının verilmesi gerekir.

Böcekleri tanımadan seçilen ilaçlamalarda başarı ihtimali çok düşüktür. Her ilaç tüm böcek çeşitleri üzerinde etkili değildir. Ve bazı böcek türleri kimyasal içerikli ilaçlar ile yok edilebilmektedir.

Böcek İlaçlama İçin En Doğru Zaman

Böcek ilaçlama için en doğru zaman seçiminin yapılması gerekmektedir. Böcek ilaçlama konusunda önem içeren diğer bir konu ise doğru zamanda ilaçlama yapılmasıdır. Zamanlama en hasas noktayı oluşturmaktadır. Bazı böcek türleri sadece belirli zaman aralıklarında ilaçlara yanıt verebilmektedir. Bu dönemerde ilaçlamanın yapılması gerekir. doğru zamanama için mutaka uzman kişiler ile çalışmak gerekir.

Hava koşulları da ilaçlamanın yapıacağı zaman açısından dikkat gerektiren bir konu olmaktadır. Çünkü olumsuz hava koşullarında istenilen verim alınamaz. Rüzgarlı, yağmuru ve sisli havalarda ilaçlama yapmamak gerekir. Bu hava koşullarında dış mekanda yapılan ilaçlamanın etkisi görülmez ve böcekler ilaçlanamaz. Aynı zamanda aşırı sıcak havalarda da ilaçlama yapılmamalıdır. Uygun sıcaklık ve hava koşulları oluştuğu zaman ilaçlama için en uygun vakit olmaktadır.

Böcek ilaçlama hakkında daha çok bilgi sahibi olmak ve sorularınızı sormak istiyorsanız iletişim bölümünden bizimle itribata geçebilirsiniz. Dilediğiniz her soruyu yönlendirebilirsiniz.